Producenci
MODECOM Zasilacz komputerowy 80+ BRONZE 230V EU
Opis
Oficjalna certyfikacja 80 PLUS BRONZE 230V EU oznacza wysoki standard sprawności pracy zasilacza, pozwalający na zbudowanie wydajnego i oszczędnego komputera do pracy, nauki, gier i multimediów.
Brąz 230V EU
Oficjalna certyfikacja 80 PLUS BRONZE 230V EU oznacza wysoki standard sprawności pracy zasilacza, pozwalający na zbudowanie wydajnego i oszczędnego komputera do pracy, nauki, gier i multimediów.
Produkty posiadające oficjalną certyfikację 80 PLUS BRONZE 230V EU charakteryzują się wysoką sprawnością, będąc wyznacznikiem jakości, efektywności energetycznej i energooszczędności.
Efektywność energetyczna
Wysoka sprawność zasilacza przekraczająca 80% efektywności energetycznej, niezależnie od wysokości obciążenia. Dzięki zastosowanej technologii zasilacz osiąga najwyższą sprawność energetyczną tj. 88% sprawności przy 50% obciążenia. Wysoka sprawność zasilacza jest również przy 20% obciążenia i wynosi 85%, a także przy 100% obciążenia, gdzie zasilacz osiąga również 85% sprawności.
Zasilacz do każdego komputera z odpowiednią dawką mocy
MODECOM B88-700-SM to wydajny zasilacz, który doskonale sprawdzi się w różnych konfiguracjach. Pozwala na budowę komputera do pracy i nauki oraz do zabawy. Duża moc zasilacza 700 Watt sprawdzi się niemal w każdych konfiguracjach. Osoby budujące komputer do gier wykorzystają z powodzeniem moc zasilacza do większości nowych i wymagających mocnych podzespołów gier. Półmodularna konstrukcja pozwala na lepszą organizację wnętrza komputera, mając jednocześnie pozytywny wpływ na obieg powietrza. W zasilaczu zastosowano szereg zabezpieczeń, które mają na celu uchronić często kosztowne podzespoły, a jednocześnie mocna linia 12V pozwala na stworzenie wydajnego i uniwersalnego komputera.
700 WATT Z 12VHPWR
Odpowiednia moc zasilacza 700 Watt świetnie sprawdzi się w zestawach komputerowych z kartami graficznymi NVIDIA RTX, Radeon oraz Intel Arc. Dostępny przewód zasilający 12VHWPR pozwala zbudować komputer z kartami graficznymi wyposażonymi w tę technologię.
Japońskie kondensatory
Wysokiej jakości japońskie kondensatory to bezpieczeństwo dla komputera. Są wytrzymałe i trwałe nawet w wysokich temperaturach pracy dochodzących do 105 stopni Celsjusza, filtrując jednocześnie ewentualne niekorzystne wahania napięć.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 700 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 7 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 3 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Wymiary | 160 x 150 x 86 mm |