Producenci
MODECOM Zestaw klawiatura 5200C bezprzewodowa + mysz bezprzewodowa
Opis
Praktyczny zestaw
Praktyczny zestaw do pracy i nauki w domu. Prosty, minimalistyczny, ale jednocześnie elegancki i wygodny design sprawia, że praca lub nauka jest przyjemniejsza.
Klawiatura
Bezprzewodowa, pełnowymiarowa klawiatura idealnie sprawdzi się podczas każdej pracy biurowej, czy nauki. Klawiatura posiada przełączniki typu nożycowego - wygodne i przyjemne podczas pisania.
Mysz
Bezprzewodowa, wygodna mysz do pracy i nauki. Optyczny sensor pozwala pracować na większości powierzchni bez podkładki.
Dane techniczne
| Separator | Mysz MODECOM MC-5200C |
| Separator | Klawiatura MODECOM MC-5200C |
| Model | MC-5200C |
| Model | MC-5200C |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 435 x 126 x 22 mm |
| Waga | 420 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 107 x 61 x 30 mm |
| Waga | 50 g |