Producenci
MS Głośniki komputerowe Echo C300 2.0 6W USB RGB LED
0
Opis
Głośniki gamingowe MS ECHO C300 w każdej sytuacji brzmią jak doskonały duet. Idealne do użytku z komputerami stacjonarnymi, jak i laptopami. Ale nie musisz na tym poprzestawać! Podłącz je do swojego MP3 czy telefonu komórkowego i ciesz się dźwiękiem wysokiej jakości.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 72 x 75 x 120 mm |
| Waga | 380 g |
| Pozostałe parametry | Czułość wejściowa: 700 mv 50 |