Producenci
MS Klawiatura gamingowa Elite C100 LED membranowa
0
Opis
Membranowa klawiatura gamingowa MS ELITE C100 to właściwy wybór dla graczy, którzy chcą poprawić swoje osiągi w grze.
Tęczowe podświetlenie LED przyczynia się do atrakcyjnego wyglądu klawiatury i zapewnia niezakłóconą rozgrywkę w ograniczonych warunkach oświetleniowych.
Dane techniczne
| Model | Elite C100 |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 4 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 445 x 150 x 40 mm |