Producenci
MS Mysz gamingowa bezprzewodowa Nemesis M700 akumulator 8000 DPI 7P RGB LED programowalne przyciski biała
0
Opis
Bezprzewodowa akumulatorowa mysz gamingowa MS NEMESIS M700, opracowana w nowoczesnym designie, z 7 programowalnymi przyciskami i rozdzielczością do 8000 dpi (domyślnie 1600), a nawet z przewodem do ładowania w oplocie - oto prawdziwy champion wśród myszek przeznaczony dla rąk mistrza gamingu!
Dane techniczne
| Model | Nemesis M700 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 8000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 128 x 64 x 41,8 mm |
| Waga | 90 g |
| Pozostałe parametry |
|