Producenci
MS Mysz gamingowa przewodowa Nemesis C305 3200 DPI 6P RGB LED czarna
0
Opis
Zanurz się głębiej w świat gier komputerowych dzięki przewodowej myszy gamingowej MS NEMESIS C305 z czujnikiem o rozdzielczości do 3200 dpi.
Użytkownicy uwielbiają tę mysz za wyjątkową precyzję i ergonomiczną konstrukcję. To doskonały wybór zarówno dla wytrawnych, jak i początkujących graczy.
Dodatkowym atutem jest podświetlanie z możliwością wyboru ulubionego trybu, a także wytrzymały kabel w oplocie.
Dane techniczne
| Model | Nemesis C305 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 69 x 125 x 41,5 mm |