Producenci
MS Mysz gamingowa przewodowa Nemesis C340 4000 DPI RGB LED programowalne przyciski czarna
0
Opis
Mysz gamingowa MS NEMESIS C340 to idealny wybór dla graczy preferujących minimalistyczny design. Optyczna przewodowa mysz do gier z programowalnymi przyciskam i czujnikiem do maksymalnie 4000 dpi.
Dane techniczne
| Model | Nemesis C340 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 500 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.7 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130 x 73 x 45 mm |
| Waga | 169 g |