Producenci
MS Mysz gamingowa przewodowa Nemesis C365 6400 DPI 7P RGB LED programowalne przyciski czarna
0
Opis
Osiągnij jeszcze lepszy efekty w grach komputerowych dzięki przewodowej myszy gamingowej MS NEMESIS C365.
Ta bestia charakteryzuje się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ergonomicznym kształtem, podświetleniem LED RGB, 7 programowanymi przyciskami, efektownym czarnym kolorem, ale także konkretnym czujnikiem optycznym o zakresie od 800 do 6400 dpi.
Dane techniczne
| Model | Nemesis C365 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 65,8 x 125 x 39,2 mm |
| Waga | 110 g |
| Pozostałe parametry |
|