Producenci
MS Mysz gamingowa przewodowa Nemesis C370 7200 DPI 7P RGB LED czarna
0
Opis
Z myszką gamingową MS NEMESIS C370 staniesz się główną gwiazdą w swojej drużynie graczy! Jej niewątpliwe atuty to m.in. zawodowy sensor funkcjonujący w zakresie do 7200 dpi oraz ergonomiczna konstrukcja pozwalająca na grę bez obciążania rąk gracza.
Dane techniczne
| Model | Nemesis C370 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 85 x 122 x 45 mm |
| Waga | 140 g |
| Pozostałe parametry |
|