Producenci
MS Mysz gamingowa przewodowa Nemesis C500 8000 DPI RGB LED czarna
0
Opis
MS NEMESIS C500 - przewodowa optyczna mysz do gier z oświetleniem LED. Jest przeznaczona dla wszystkich typów graczy i można ją dostosować do każdej gry. Jej maksymalna rozdzielczość to 8000 dpi i jest wyposażony w siedem przycisków oraz przycisk przewijania.
Dane techniczne
| Model | Nemesis C500 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 8000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 131 x 75 x 42 mm |
| Waga | 125 g |
| Pozostałe parametry | Chipset: PIXA RT3325 |