Producenci
MS Obudowa PC MS ELEMENT M310 Czarna
0
Opis
Obudowa MS ELEMENT M310 przeznaczona jest dla wszystkich entuzjastów, którzy preferują samodzielne składanie swoich komputerów. Ta obudowa przekona Cię prostym designem i jakością wykonania, a także może pochwalić się wystarczającą ilością miejsca na zainstalowanie wszystkich niezbędnych komponentów. Obsługuje również chłodzenie wodne i oferuje możliwość zainstalowania aż siedmiu wentylatorów.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Siatka metalowa |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Maksymalna długość karty graficznej | 370 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 420 x 198 x 440 mm |
| Waga | 2.6 kg |