Producenci
MS Obudowa gamingowa Armor V700 Czarna
0
Opis
Obudowa MS ARMOUR V700 oferuje różne opcje dostosowywania i jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce zbudować wysokiej klasy komputer do gier.
Jest wyposażona w wentylatory RGB, dzięki którym Twoja baza gamingowa nabierze właściwego charakteru.
Oprócz atrakcyjnego wyglądu, obudowa ta oferuje również różne akcesoria, takie jak filtr przeciwkurzowy oraz rozprowadzenie przewodów.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ITX |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 370 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 157 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 5.2 kg |