Producenci
MS Obudowa gamingowa Armor V715 Czarna
0
Opis
Obudowa MS ELEMENT M100 doskonale łączy w sobie atrakcyjny wygląd i funkcjonalność.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ITX |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Siatka metalowa |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 4 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Maksymalna długość karty graficznej | 355 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 165 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.8 kg |