Producenci
MS Obudowa gamingowa MS ARMOR V500 Czarna
0
Opis
Połącz wszystkie komponenty komputera w jedną całość dzięki eleganckiej obudowie MS ARMOUR V500.
Obudowa ma osiem pozycji do montażu wentylatorów i zachwyci wszystkich fanów świata gier.
Obsługuje chłodzenie wodne, ma prowadzenia kabli i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby optymalnie złożyć swoją gamingową maszynę.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 6.7 kg |