Producenci
MS Obudowa gamingowa PC MS ARMOR V310 czarna
Opis
Obudowa jest niezwykle ważną częścią komputera dla każdego gracza, szczególnie dla takiego, który chce spróbować swoich sił w budowie własnego komputera.
Obudowa ARMOR V310 ma osiem pozycji do zainstalowania wentylatora i oferuje wystarczająco dużo miejsca, które możesz dostosować do swoich potrzeb.
Obsługuje chłodzenie wodne, jest wyposażony w filtr przeciwkurzowy i ma przezroczyste szkło hartowane z boku, które pozwala zobaczyć wnętrze w dowolnym momencie.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 3 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 315 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 382 x 215 x 439 mm |