Producenci
MS Obudowa gamingowa PC MS ARMOR V710 Czarna
0
Opis
Gamingowa obudowa MS ARMOUR V710 swoim wyjątkowym wyglądem przykuwa uwagę już na pierwszy rzut oka. Wyposażona została w wentylatory ARGB, które zapewnią najlepsze efekty świetlne, a dzięki przezroczystemu hartowanemu szkłu zawsze będziesz mieć wgląd do wnętrza obudowy.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 11 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 447 x 220 x 510 mm |
| Pozostałe parametry | Wspornik chłodnicy wodnej 240 mm |