Producenci
MS Obudowa gamingowa PC MS FIGHTER S301 biała
Opis
Biała obudowa MS FIGHTER S301 swoim wyrafinowanym designem i funkcjonalnością zachwyci każdego gracza.
Oferuje różne funkcje, takie jak schowek na kabel i filtr przeciwkurzowy, a także obsługuje chłodzenie wodne.
Złóż swój wysokiej klasy komputer i ciesz się graniem w swoje ulubione gry.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 3 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 365 x 210 x 385 mm |