Producenci
MS Obudowa gamingowa PC MS FIGHTER V300 Czarna
0
Opis
Obudowa typu tower MS FIGHTER V300 Midi, to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy spróbują swoich sił w składaniu własnego komputera. Oferuje dużo miejsca, które zaspokoi potrzeby różnych typów użytkowników, a przezroczyste okienko po lewej stronie pozwala przez cały czas mieć wgląd do wnętrza obudowy. Obudowa jest również wyposażona w filtry przeciwkurzowe i obsługuje chłodzenie wodne.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ITX |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 5 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 163 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 455 x 205 x 482 mm |
| Waga | 5 kg |