Producenci
MS Obudowa gamingowa PC MS FIGHTER V315 Czarna
0
Opis
Obudowa MS FIGHTER V315 o atrakcyjnym designie zachwyci każdego miłośnika gier komputerowych.
Wyposażona jest w filtry przeciwkurzowe i obsługuje chłodzenie wodne, a wentylatory RBG zadbają o to, by obudowa "rozbłysła" w ciemności i podniosła wrażenia z gry na wyższy poziom.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Maksymalna długość karty graficznej | 320 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 375 x 200 x 446 mm |
| Waga | 3.4 kg |