Producenci
MSI Adapter AX1800 WiFi USB
Opis
AX1800 WiFi USB Adapter
- Natychmiastowa aktualizacja laptopa / komputera do standardu WiFi 6 przez port USB3.2 Gen 1
- Obsługa pasma 2,4GHz i 5GHz z łączną prędkością transmisji danych dochodzącą do 1800 Mbit/s
- Antena zewnętrzna zapewnia najlepszy zasięg i silny sygnał
- WPA3 najnowszy standard szyfrowania transmisji WiFi oferuje lepsze zabezpieczenia sieci
- Łatwa instalacja i obsługa różnych systemów operacyjnych
- Stacja dokująca wyposażona w kabel z oplotem
Dane techniczne
| Model | AX1800 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 37 g |
| Wymiary | 102 × 30 × 19 mm |
| Pozostałe parametry | Szybkość Wi-Fi:
|