Producenci
MSI Adapter AXE5400 WIFi USB
Opis
AXE5400 WiFi USB Adapter
- WiFi 6E: Obsługa pasma 6 GHz, które oferuje wyższe prędkości transmisji danych i niższe opóźnienia
- Obsługa trzyzakresowego dostępu: 2402 Mbit/s w paśmie 6 GHz, 2402 Mbit/s w paśmie 5 GHz i 574 Mbit/s w paśmie 2,4 GHz
- Szerszy zasięg: Technologia formowania wiązki i regulowana antena poprawiają łączność i niezawodność sieci WiFi, zapewniając najlepsze pokrycie sygnałem co przekłada się na płynne i stabilne połączenia.
- Łatwość obsługi: Bezproblemowa instalacja i konfiguracja urządzenia, dzięki czemu Twój komputer/laptop będzie mógł korzystać z bezprzewodowej sieci zgodnej ze standardem WiFi 6E. Elastyczna możliwość ustawienia adaptera za pomocą podstawki USB
- Zaawansowane zabezpieczenia: Szyfrowanie WPA3 zwiększa bezpieczeństwo sieci.
Dane techniczne
| Model | AXE5400 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 46 g |
| Wymiary | 102×30×19 mm |
| Pozostałe parametry | Szybkość Wi-Fi:
|