Producenci
MSI Adapter USB AX1800 Nano WiFi
Opis
WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ, MNIEJSZE OPÓŹNIENIA
Zmodernizuj swojego laptopa lub komputer stacjonarny do standardu WiFi 6 i zwiększ prędkość transmisji danych do 1800 Mbit/s. Ciesz się gamingiem, streamingiem i internetowymi spotkaniami, w których możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca w domu.
NIEZAWODNE POŁĄCZENIE Z WIĘKSZYM ZASIĘGIEM
Technologia formowania wiązki pozwala routerowi skupić strumień fal radiowych i wysyłać sygnał jedynie w kierunku adaptera MSI AX1800 WiFi USB, dzięki czemu nawiązane połączenie jest dużo bardziej stabilne i silniejsze. Technologia MSI FIRST zmniejsza zaś opóźnienia, gdy adapter MSI WiFi USB współpracuje z gamingowym routerem MSI.
OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW OPERACYJNYCH
Łatwa instalacja, niezależnie od wykorzystywanego systemu operacyjnego, co sprawia, że jest to dobry wybór dla każdego laptopa lub komputera.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Liczba anten | 1 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 102 × 30 × 19 mm |
| Waga | 37 g |