Producenci
MSI Chłodzenie procesora CoreLiquid M360 360mm 3xARGB FAN
Opis
MAG CoreLiquid M360
- Unikalna zakrzywiona płyta miedziana została zaprojektowana tak, aby całkowicie zakrywać procesor, zapewniając jednocześnie szybkie odprowadzanie ciepła.
- Zbudowany z trzech warstw siatkowej plastikowej rurki i wzmocnionej siatki zewnętrznej.
- Grzejnik ma 12 ścieżek zaprojektowanych tak, aby pomóc szybko rozproszyć ciepło.
- Zgodne gniazda i procesor: Intel Socket LGA 1150, 1151, 1155, 1156, LGA1200, 1700, LGA2011, LGA2011-3, LGA2066 / AMD Socket AM5, AM4, TR4
Dane techniczne
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | Socket TR4 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Przepływ powietrza | 78.73 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 20 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 262 g |
| Pozostałe parametry |
|