Producenci
MSI Dysk SSD SPATIUM M460 1TB M.2 PCIe4 5000/4500MB/s
Opis
SPATIUM M460
- Interfejs PCIe Gen4x4 zgodny ze standardem NVMe 1.4
- Prędkość odczytu sekwencyjnego do 5000 MB/s i prędkość zapisu do 4500 MB/s
- Do 1200 TBW
- Wbudowane funkcje zabezpieczeń danych i korekcji błędów
- Pojemność od 250 GB do 2 TB w formacie M.2 2280
- Nadaje się zarówno do komputerów stacjonarnych, jak i notebooków
- 5-letnia gwarancja
Dane techniczne
| Model | SPATIUM M460 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 600 TB |
| Prędkość odczytu | 5000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 550 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 950 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.15 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |