Producenci
MSI Karta graficzna GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GD DR4 64BIT DP/HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce GT 1030 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GT 1030 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1430 MHz |
| Taktowanie pamięci | 2100 MHz |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.5 |
| Wymiary | 38 x 69 x 150 mm |
| Wersja | Box |