Producenci
MSI Karta graficzna GeForce GT 710 2GB DDR3 64BIT DVI/D-SUB/HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce GT710 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 2.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GT 710 |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 2 GB |
| Taktowanie rdzenia | 954 MHz |
| Taktowanie pamięci | 1600 MHz |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 11 |