Producenci
MSI Karta graficzna GeForce RTX 3050 LP 6G OC 6GB GDDR6 96bit DP/2HDMI
Opis
GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Karta GeForce RTX 3050 6 GB jest zbudowana w oparciu o architekturę NVIDIA Ampere i zawiera dedykowane rdzenie Ray Tracing, rdzenie Tensor AI i szybką pamięć G6. Przejdź na GeForce RTX.
Zwiększ prędkość zegara/pamięci
- 1492 MHz / 14 Gb/s
- 6 GB pamięci GDDR6
- DisplayPort x 1 (v1.4a)
- HDMI x 2 (obsługuje 4K przy 120 Hz zgodnie ze specyfikacją HDMI 2.1)
Konstrukcja o niskim profilu
- Niskoprofilowa konstrukcja pozwala zaoszczędzić więcej miejsca.
- Użytkownik może łatwiej zbudować smukły lub mniejszy system
Konstrukcja termiczna z dwoma wentylatorami
Podwójne wentylatory zajmują większą powierzchnię radiatora, aby efektywniej odprowadzać ciepło.
Centrum MSI
Ekskluzywne oprogramowanie MSI Center umożliwia monitorowanie, dostosowywanie i optymalizację produktów MSI w czasie rzeczywistym.
Narzędzie do podkręcania Afterburner
- Skaner OC: Zautomatyzowana funkcja znajduje najwyższe i stabilne ustawienia podkręcania.
- Wyświetlanie na ekranie: wyświetla w czasie rzeczywistym informacje o wydajności systemu.
- Predator: Nagrywanie wideo w grze.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 3050 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 96-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1492 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 2304 |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 42 x 69 x 174 mm |
| Wersja | Box |