Producenci
MSI Karta graficzna GeForce RTX 3050 Ventus 2X XS 8G OC GDDR6 128bit HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 3050 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1807 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 45 x 112 x 205 mm |
| Wersja | Box |