Producenci
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X E OC 8GB GDDR6 128bit
Opis
GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X E 8G OC Z DLSS 3
Graj, przesyłaj strumieniowo, twórz. GeForce RTX 4060 Ti pozwala Ci grać w najnowsze gry i aplikacje dzięki ultrawydajnej architekturze NVIDIA Ada Lovelace. Doświadcz wciągającej, akcelerowanej przez AI rozgrywki z ray tracingiem i DLSS 3, a także zwiększ swój proces twórczy i produktywność dzięki NVIDIA Studio.
Taktowanie Boost / Prędkość pamięci
- 2565 MHz / 18 Gbps
- 8 GB GDDR6
- DisplayPort x 3 (v1.4a)
- HDMI x 1 (obsługuje 4K@120Hz HDR, 8K@60Hz HDR i zmienną częstotliwość odświeżania zgodnie ze specyfikacją HDMI 2.1a)
Potrójna konstrukcja termiczna wentylatora
- Wentylator TORX 4.0: arcydzieło pracy zespołowej, łopatki wentylatora pracują parami, aby tworzyć niespotykane dotąd poziomy skupionego ciśnienia powietrza.
- Kontrola przepływu powietrza: nie przejmuj się, kontrola przepływu powietrza kieruje powietrze dokładnie tam, gdzie jest potrzebne, aby zapewnić maksymalne chłodzenie.
- Rura rdzeniowa: precyzyjnie wykonane rurki cieplne zapewniają maksymalny kontakt z procesorem graficznym i rozprowadzają ciepło na całej długości radiatora.
- Zero Frozr: wentylatory całkowicie zatrzymują się, gdy temperatury są stosunkowo niskie, eliminując cały hałas.
Wzmocniona płyta tylna
- Wzmocniona płyta tylna ma konstrukcję przepływową, która zapewnia dodatkową wentylację.
MSI Center
- Ekskluzywne oprogramowanie MSI Center umożliwia monitorowanie, dostosowywanie i optymalizację produktów MSI w czasie rzeczywistym.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4060 Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4060 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2580 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2565 MHz |
| Taktowanie pamięci | 18 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 4352 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 43 x 120 x 308 mm |
| Wersja | Box |
| Pozostałe informacje |
|