Producenci
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC 8GB GDDR6 128bit
Opis
ZABIERZ NIEZBĘDNE RZECZY
VENTUS zapewnia zasadniczo solidne wrażenia użytkownikom poszukującym wydajnej karty graficznej. Ostry, zaktualizowany projekt z TORX FAN 4.0 pozwala VENTUSowi wykonać każde zadanie.
Obsługiwane przez karty GeForce RTX z serii 40 i DLSS 3
- Nowe wieloprocesory strumieniowe - nawet dwukrotnie większa wydajność i energooszczędność
- Rdzenie tensorowe czwartej generacji - do 4x większa wydajność dzięki DLSS 3 a renderowanie metodą brute-force
- Rdzenie RT trzeciej generacji - wydajność śledzenia promieni do 2x
REWOLUCYJNY SYSTEM TERMICZNY Z DWOMA WENTYLATORAMI
Dwa wentylatory na ogromnym radiatorze zapewniają chłód i ciszę.
Bezpiecznik
Dodatkowe bezpieczniki wbudowane w niestandardową płytkę PCB zapewniają dodatkową ochronę przed uszkodzeniami elektrycznymi.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4060 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4060 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2505 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2490 MHz |
| Taktowanie pamięci | 17 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 3072 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 199 x 120 x 41 mm |
| Wersja | Box |
| Pozostałe informacje |
|