Producenci
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E1 12G OC GDDR6 192bit 3DP
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4070 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4070 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2520 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2505 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 5888 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 43 x 125 x 242 mm |
| Wersja | Box |