Producenci
MSI Klawiatura Vigor GK20 US
Opis
Klawiatura gamingowa MSI Vigor GK20
Dane techniczne
| Model | Vigor GK20 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 455,2 x 171,3 x 34,3 mm |
| Waga | 1.257 kg |