Producenci
MSI Komputer PRO DP10 13M-002EU W11P i5-1340P/8/512/1,9GHz
Opis
PRO DP10 13M
- Windows 11 Home MSI rekomenduje Windows 11 Pro dla firm
- Procesor aż do Intel Core i7-1360P
- 1,1 litra przy 185,5 mm wysokości
- Wbudowany Thunderbolt 4 zapewniający najszybsze i najbardziej wszechstronne połączenie z dowolną stacją dokującą, wyświetlaczem lub urządzeniem do transmisji danych i serwerem NAS
- Obsługa wyświetlaczy o rozdzielczości do 8K za pomocą Thunderbolt
- Obsługa do 4 monitorów dzięki pełnej gamie portów we/wy
- Wi-Fi 6E (opcjonalnie) kładzie większy nacisk na bezpieczeństwo transmisji z prędkością do 2,4 Gb/s
- Łącz się i szybko przesyłaj dane przez sieć za pomocą sieci Ethernet 2,5 Gb/s o dużej przepustowości i niskim opóźnieniu
- Uzyskaj wszystkie korzyści związane z wydajnością dzięki złączu USB 3.2 Gen 2 Type-C.
- Łatwy dostęp i możliwość aktualizacji komponentów, aby zapewnić aktualność systemu w oparciu o najnowszy sprzęt
- Aplikacja MSI Cloud Center zapewnia prywatną chmurę i pomaga tworzyć kopie zapasowe plików na urządzeniach mobilnych (Android i iOS)
- Aplikacja MSI Center z łatwością dostosowuje tryby systemu i zasoby do różnych scenariuszy i potrzeb.
- Konstrukcja TPM zabezpiecza poufne dane za pomocą kluczy szyfrujących
- Obsługuje standardowe mocowanie VESA
Dane techniczne
| Model | PRO DP10 13M-002EU |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba wątków | 16 |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1340P |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 5 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 120 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 179 mm |
| Szerokość | 178.82 mm |
| Głębokość | 34.48 mm |
| Waga | 2.1 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|