Producenci
MSI Mini PC Cubi N ADL-001EU N200/1GHz/65W/128GB/4GB/W11P
Opis
Dzięki portom HDMI, DP i USB-C, Cubi N umożliwia rozszerzenie do trzech monitorów w celu podglądu treści i danych e-commerce w domu lub w biurze, zwiększając Twoją wydajność. Szybkie, bezpieczne i bezprzewodowe tworzenie kopii zapasowych i pobieranie danych między komputerem a urządzeniami mobilnymi. Przesyłaj pliki, zdjęcia, filmy i inne materiały między komputerem PC, urządzeniami z systemem Android i iOS szybciej i łatwiej niż w przypadku połączenia przewodowego. Możesz udostępnić te pliki swojej rodzinie lub członkom zespołu, możesz też ustawić je jako prywatne, jak chcesz. Decyzja jest w Twoich rękach.
Dane techniczne
| Model | Cubi N ADL |
| Rodzina procesora | Intel Pentium |
| Taktowanie (Boost) | 3.7 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Pentium N200 |
| Maks. wielkość pamięci | 4 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 GB |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ac |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Pro |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 124 x 124 x 53.7 mm |
| Waga | 0.55 kg |