Producenci
MSI Mini PC Cubi N JSL-043EU WIN11P N4500/4/128/WiFi/BT 5.1
Opis
Mały, ale potężny
Przynieś go do domu, kiedy potrzebujesz, bez żadnych niedogodności, że może to być Twój minikomputer i przenośne urządzenie pamięci masowej.
MSI Cloud Center Szybka, bezpieczna i bezprzewodowa kopia zapasowa
Szybkie, bezpieczne i bezprzewodowe tworzenie kopii zapasowych i pobieranie między komputerem a urządzeniami mobilnymi. Przesyłaj pliki, zdjęcia, filmy i nie tylko między komputerem, urządzeniem z systemem Android lub iOS szybciej i łatwiej niż w przypadku połączenia kablowego. Możesz udostępnić te pliki swojej rodzinie lub członkom zespołu, możesz też ustawić pliki tak prywatne, jak chcesz. Decyzja jest w twoich rękach.
STABILNE I MOCNE
Stabilne i wydajne zasilanie jest niezbędne dla Ciebie i Twojej firmy. Procesory Intel Jasper Lake Pentium i Celeron, zbudowane w procesie technologicznym 10 nm Tremont, zapewniają lepszą wydajność rzędu średnio 30% wzrostu IPC.
Technologia Wi-Fi 6
Wyposażony w najnowsze Wi-Fi 6 802.11ax z wersją Bluetooth 5.2 i prędkością do 2,4 Gb/s, czyli 3 razy szybciej niż Ethernet LAN. Opóźnienie jest również o 75% niższe niż w przypadku poprzedniej generacji. Dzięki technologii Wi-Fi 6 łączność ze światem będzie nieograniczona.
USB 3.2 GEN 2 typu A
Dzięki szybkości przesyłania danych do 10 Gb/s, dwa porty USB 3.2 Gen 2 Type A na przednim panelu we/wy oferują dwukrotnie większą przepustowość niż starsze porty USB 3.1 Gen 1 Type A, skutecznie zmniejszając o połowę wszelkie opóźnienia danych lub czas oczekiwania.
WSPARCIE FW TPM
Technologia FW TPM (Trusted Platform Module) została zaprojektowana w celu zapewnienia sprzętowych funkcji związanych z bezpieczeństwem. Możesz przechowywać swoje poufne dane i hasła za pomocą kluczy szyfrujących w celu zapewnienia zaawansowanego bezpieczeństwa.
Różne porty we/wy
Dzięki pełnej gamie portów we/wy może łączyć wszystkie potrzebne urządzenia i łączyć wiele urządzeń jednocześnie, dzięki czemu możesz wykonywać wiele zadań z tymi urządzeniami, aby pracować wydajniej i oczywiście nie będziesz potrzebować adaptera lub dock.
Dane techniczne
| Model | Cubi N JSL-043EU |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Taktowanie procesora | 1.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 2.8 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Celeron N4500 |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 GB |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 128 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Interfejs dysku | NVMe |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ac |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Pro |
| Obudowa | Mini PC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 116 x 112 x 50.47 mm |
| Waga | 0.5 kg |