Producenci
MSI Monitor 26.5 cala MAG 271QPX QD-OLED E2 LED/WQHD/FLAT/240Hz/czarny
Opis
MAG 271QPX QD-OLED E2
- Trzeciej generacji panel QD-OLED - zachwycająca jakość obrazu i krótki czas reakcji.
- Wyjątkowo krótki, 0,03-milisekundowy czas reakcji GtG matrycy i 240-hercowa częstotliwość odświeżania.
- Technologia QD Premium Color - technologia ta sprawia, że współczynnik różnicy wartości koloru dla odwzorowania wyświetlanych na ekranie barw jest mniejszy od dwóch - Delta E mniejsza/równa 2.
- Niewiarygodne wizualizacje HDR - certyfikat VESA DisplayHDR True Black 400.
- MSI OLED Care 2.0 - zmniejszone ryzyko utrwalenia się obrazu/wypalania się matrycy OLED.
- Tryb konsoli, Console Mode - złącze HDMI 2.1 (WQHD@240Hz) z pełną przepustowością 48 Gbit/s.
- 3-letnia gwarancja obejmująca wypalenie - w tym gwarancja obejmująca efekt utrwalenia/wypalania się obrazu OLED.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | MAG 271QPX QD-OLED E2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 mm |
| Plamka matrycy | 0.2292 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Jasność HDR | 1000 nits |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 390 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 40 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362 mm |
| Wysokość z podstawą | 416 mm |
| Szerokość | 609 mm |
| Głębokość | 72 mm |
| Głębokość z podstawą | 242 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Waga z podstawą | 8 kg |