Producenci
MSI Monitor 27 cali G27C4X VA CURVED/LED/FHD/NonTouch/250Hz
Opis
Dane techniczne
| Model | G27C4X |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 nits |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 250 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 258.3 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 274.3 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 250 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | BSMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 372.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 457.9 mm |
| Szerokość | 611.5 mm |
| Głębokość | 75.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 225.4 mm |