Producenci
MSI Monitor 27 cali MAG 27C6X LED/FHD/Curved/250Hz/czarny
Opis
MAG 27C6X
- Panel VA - oferuje szybki, 1-milisekundowy czas reakcji MPRT matrycy, optymalizuje kolory i jasność ekranu.
- Częstotliwość odświeżania obrazu dochodząca do 250 Hz (z overclockingiem) Reaguj znacznie szybciej na to co dzieje się na ekranie monitora dzięki dużo bardziej płynnemu wyświetlaniu klatek obrazu.
- 1-milisekundowy czas reakcji (MPRT) matrycy - ciesz się płynnym generowaniem klatek obrazu i brakiem efektu rozmycia nawet podczas wyświetlania najbardziej dynamicznych, kontrastowych scen.
- AI Vision - nowa technologia AI Vision może nie tylko ujawnić szczegóły ukrywające się w ciemnych obszarach ekranu, ale także zwiększyć ogólną jasność i nasycenie kolorów.
- Technologia Adaptive-Sync - Płynna rozgrywka, pozbawiona zacięć i efektu rozrywania ekranu.
- Zgodność z technologią HDR - Umożliwia uzyskanie przyciągających wzrok szczegółów, dzięki regulacji kontrastu i cieni..
- Technologia Less Blue Light - Zastosuj softwareowe rozwiązanie, które zmniejszy emisję niebiesko-fioletowego światła w obszarze niebieskiego widma.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | MAG 27C6X |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 54.24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 1125 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 250 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 451.6 mm |
| Szerokość | 610.5 mm |
| Głębokość | 90.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 249.8 mm |
| Waga | 3.56 kg |
| Waga z podstawą | 3.95 kg |