Producenci
MSI Monitor 34 cale MAG 345CQR LED/WQHD/Curved/180Hz/czarny
Opis
MAG 345CQR
- Panel VA - oferuje szybki, 1-milisekundowy czas reakcji (MPRT) matrycy, optymalizuje kolory i jasność ekranu.
- Wysoka rozdzielczość UWQHD - gry będą wyglądać jeszcze lepiej, dzięki możliwości wyświetlenia znacznie większej ilości szczegółów.
- Częstotliwość odświeżania 180 Hz - reaguj znacznie szybciej dzięki płynnemu wyświetlaniu klatek na ekranie monitora.
- 1-milisekundowy czas reakcji (MPRT) matrycy - ciesz się płynnym generowaniem klatek obrazu i brakiem efektu rozmycia nawet podczas wyświetlania dynamicznych, kontrastowych scen.
- System Night Vision - zobaczysz wyraźnie w ciemności każdy szczegół obrazu. Technologia ta, pomoże Ci znaleźć i zaatakować wrogów, zanim oni zauważą Ciebie.
- Technologia Adaptive-Sync - płynna rozgrywka, pozbawiona zacięć i efektu rozrywania ekranu.
- Technologia Less Blue Light - zastosuj softwareowe rozwiązanie, które zmniejszy emisję niebiesko-fioletowego światła w obszarze niebieskiego widma.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | MAG 345CQR |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22 mm |
| Plamka matrycy | 0.23175 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1000 R |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 300 nits |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 68.47 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 268.2 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.02 mm |
| Wysokość z podstawą | 518.9 mm |
| Szerokość | 797.53 mm |
| Głębokość | 158.18 mm |
| Głębokość z podstawą | 332.31 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Waga z podstawą | 7.75 kg |