Producenci
MSI Monitor G2412 23.8'' LED/FHD/IPS/170Hz
Opis
Wizualizuj swoje zwycięstwo dzięki monitorowi gamingowemu MSI G2412 Esports. Wyposażony w panel IPS o rozdzielczości 1920x1080, częstotliwości odświeżania 170 Hz i czasie reakcji 1 ms, G2412 zapewni Ci przewagę, której potrzebujesz, aby pokonać przeciwników. Zbudowany z technologią AMD FreeSync Premium, G2412 może dopasować częstotliwość odświeżania wyświetlacza do Twojej karty graficznej, zapewniając ultrapłynną rozgrywkę. Upewnij się, że możesz trafić w dziesiątkę dzięki wszystkim najnowszym technologiom wbudowanym w monitory MSI Esports Gaming.
- Panel IPS Zoptymalizuj kolory i jasność ekranu, aby poprawić wrażenia podczas oglądania.
- Częstotliwość odświeżania 170 Hz reaguj szybciej dzięki płynniejszym klatom.
- Czas reakcji 1 ms wyeliminuj rwanie ekranu i niestabilną liczbę klatek na sekundę.
- Szeroka gama kolorów kolory i szczegóły gry będą wyglądać bardziej realistycznie i wyrafinowanie.
- Night Vision Inteligentny czarny tuner rozjaśni Twój dzień, wydobywając najdrobniejsze szczegóły w ciemnych obszarach.
- Technologia AMD FreeSync zapobiega rozrywaniu obrazu lub zacinaniu się ekranu, zapewniając niezwykle płynną rozgrywkę bez opóźnień.
- Bezramkowa konstrukcja ciesz się najlepszymi wrażeniami z gry dzięki bardzo wąskim ramkom.
- Anti-Flicker i mniej niebieskiego światła graj jeszcze dłużej i zapobiegaj zmęczeniu oczu.
- Szeroki kąt widzenia 178° kolory i szczegóły pozostaną ostre pod większym kątem dzięki szerokiemu kątowi widzenia 178°.
Dane techniczne
| Model | G2412 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 170 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 kW |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 328.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 411.6 mm |
| Szerokość | 540.2 mm |
| Głębokość | 44.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 229.4 mm |