Producenci
MSI Monitor G2422 23.8 cala LED/FHD/IPS/170Hz
Opis
Zobacz cos więcej, niż tylko grę
Monitory z serii G2422 wyposażone są w 23,8-calowe panele IPS Full-HD (1920x1080) o częstotliwości odświeżania ekranu wynoszącej 170 Hz i czasie reakcji matrycy 1 ms (MPRT). Dzięki temu masz zapewnioną przewagę nad większością przeciwników w grze. Za sprawą wykorzystania technologii AMD FreeSync Premium, monitory z linii G2422 mogą synchronizować częstotliwość odświeżania ekranu z liczbą klatek obrazu, która generowana jest przez kartę graficzną. W ten sposób możesz cieszyć się ultrapłynną rozgrywką. Dodatkowo użytkownik może skorzystać z szeregu wbudowanych technologii z rodziny MSI Esports Gaming, które można aktywować aby uzyskać dodatkowe korzyści w grze (np. Night Vision smart black tuner).
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G2422 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 328.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 411.6 mm |
| Szerokość | 540.2 mm |
| Głębokość | 57.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 229.4 mm |
| Waga | 2.5 kg |
| Waga z podstawą | 3.5 kg |