Producenci
MSI Monitor G321CQP E2 31.5 cala Zakrzywiony/QHD/VA/170Hz
Opis
Wyobraź sobie swoje zwycięstwo, które osiągnąłeś dzięki gamingowemu monitorowi z zakrzywionym ekranem, MSI G321CQP E2 z rodziny Curved Gaming. Monitor ten charakteryzuje się 170-hercową częstotliwością odświeżania, 1-milisekundowym czasem reakcji matrycy i rozdzielczością 2560x1440 pikseli. G321CQP E2 zapewni Ci przewagę nad twoimi przeciwnikami w grze przewagę której tak potrzebujesz, aby ich pokonać. W monitorach z serii G321CQP E2 zaimplementowano technologię AMD FreeSync Premium. Technologia ta odpowiada za płynne wyświetlanie na ekranie obrazu. Który generowany jest przez Twoją grę. Upewnij się, że potrafisz trafić w cel, dzięki najnowszym, technologiom wbudowanym w gamingowe monitory z rodziny MSI Curved Gaming.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G321CQP E2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.256 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.344 mm |
| Plamka matrycy | 0.2724 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1000 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 90.9 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 251.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 170 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 422.35 mm |
| Wysokość z podstawą | 512.27 mm |
| Szerokość | 704.62 mm |
| Głębokość | 133.62 mm |
| Głębokość z podstawą | 245.62 mm |
| Waga | 6.95 kg |