Producenci
MSI Monitor MEG 342C QD OLED 34.18/UWQHD/175Hz/Zakrzywiony
Opis
Niezwykły blask kolorów
Gamingowe monitory MSI z zakrzywionym ekranem z serii MEG 342C QD-OLED wyposażone są w 34-calowe panele QD-OLED UWQHD (3440x1440), które charakteryzują się wysoką, bo 175-hercową częstotliwością odświeżania i bardzo krótkim czasem reakcji wynoszącym zaledwie 0,03 ms (certyfikat VESA ClearMR 9000). Panel, który spełnia wymagania standardu VESA DisplayHDR True Black 400 oferuje również niesamowity, natywny kontrast, a 10-bitowy wyświetlacz MSI Quantum Dot Premium zapewnia wyjątkową, ekstremalną dokładność odwzorowania kolorów.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | MEG 342C QD OLED |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34.18'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 337.1 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 800.1 mm |
| Plamka matrycy | 0.2315 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 175 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 274 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 175 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 375 mm |
| Wysokość z podstawą | 463 mm |
| Szerokość | 814 mm |
| Głębokość | 143 mm |
| Głębokość z podstawą | 293 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Waga z podstawą | 9.3 kg |