Producenci
MSI Monitor Optix G241 23.8 cala /LED/FHD/Hz144
Opis
- Panel IPS - Optymalizacja jasności ekranu oraz wyświetlanych kolorów zwiększa komfort oglądania i wizualne wrażenia.
- Wysoka rozdzielczość Full HD dzięki rozdzielczości Full HD widocznych jest dużo więcej szczegółów, a wszystkie tytuły gier wyglądają znacznie lepiej.
- Częstotliwość odświeżania 144 Hz prawdziwie płynna gra.
- 1-milisekundowy czas reakcji matrycy eliminacja efektu rozdzierania ekranu i niestabilnej szybkości generowania klatek obrazu.
- Szeroka przestrzeń barw kolory i szczegóły w grze będą wyglądać znacznie bardziej realistycznie i wyrafinowanie. W ten sposób jeszcze głębiej zanurzysz się w grze.
- Technologia AMD FreeSync połóż kres efektowi rozrywania ekranu i ciesz się płynnym, pozbawionym opóźnień obrazem.
- Technologia Night Vision Zaatakuj i zaskocz swoich wrogów znienacka, zanim oni zauważą Ciebie.
- Pozbawiona ramki konstrukcja ekranu doskonałe wrażenia z rozgrywki.
- Technologie Anti-Flicker i Less Blue Light możesz jeszcze dłużej grać bez przemęczania oczu.
- Szeroki, 178-stopniowy kąt widzenia ekranu.
Dane techniczne
| Model | Optix G241 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 47 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 145 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 422.6 mm |
| Szerokość | 540.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 219.6 mm |
| Waga | 3.3 kg |