Producenci
MSI Monitor PRO MP161 15,6 cala FHD/60Hz/2xUSB C
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PRO MP161 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.17925 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 600:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x mini HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 232.92 mm |
| Szerokość | 362.26 mm |
| Głębokość | 17.8 mm |
| Waga | 0.75 kg |