Producenci
MSI Monitor PRO MP241X 23.8 VA/FHD/4ms/75Hz/250nits
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PRO MP241X |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 307.76 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 534.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 416.61 mm |
| Szerokość | 541.79 mm |
| Głębokość z podstawą | 180.8 mm |
| Waga | 2.85 kg |