Producenci
MSI Monitor PRO MP242C 23.6 cala CURVE/VA/FHD/5ms/250nits
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PRO MP242C |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.6" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 293 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 521 mm |
| Plamka matrycy | 0.272 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 321.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 414.1 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość | 74.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 203 mm |
| Waga | 2.57 kg |
| Waga z podstawą | 2.95 kg |