Producenci
MSI Monitor PRO MP243XP 23.8 cala /IPS/FHD/4ms/100Hz/Czarny
Opis
- 23,8-calowy ekran, idealny do programowania, kodowania i projektowania stron internetowych
- Ciesz się najbardziej płynnym streamingiem oraz prowadzonymi na żywo transmisjami wideo i doświadczaj zapierającej dech w piersiach klarowności obrazu z panelem klasy IPS
- Wyświetlacz z certyfikatem TÜV, chroni wzrok i dba o zdrowie oczu
- Technologia Less Blue Light PRO odfiltrowuje szkodliwe niebieskie światło, zachowując oryginalny kolor obrazu wyświetlanego na ekranie
- Pracuj w najlepszej i najwygodniejszej dla siebie pozycji dzięki regulowanej podstawie monitora
- 100-hercowa częstotliwość odświeżania i 1-milisekundowy czas reakcji (MPRT) matrycy oferują znacznie lepsze wizualne wrażenia
- Ergonomiczna aplikacja, Display Kit, oferuje niezwykle wygodne narzędzia, odpowiednią regulację barw i różne tryby wyświetlania tak, aby pomóc Ci w codziennej pracy
- Duża elastyczność związaną z możliwością podłączenia do monitora różnych źródeł sygnału za pośrednictwem portów Display Port oraz złącza HDMI
- Zgodność ze standardem montażowym VESA
- Możliwość szybkiego dołączenia do telekonferencji z wykorzystaniem wbudowanych w monitor 3-watowych głośników
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PRO MP243XP |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 63 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 136.3 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 322.26 mm |
| Wysokość z podstawą | 501.85 mm |
| Szerokość | 541.93 mm |
| Głębokość | 45.39 mm |
| Głębokość z podstawą | 200.81 mm |
| Waga | 2.65 kg |
| Waga z podstawą | 4.65 kg |