Producenci
MSI Monitor PRO MP245V 23.8 cala LCD/FLAT/FHD/100Hz/Black
Opis
Odporny i pionierski duch Twojej firmy
Dzięki produktom z serii MSI Business & Productivity Twoja firma będzie mogła robić wszystko, co możliwe, podążając własną ścieżką rozwoju.
Łatwy i wydajny projekt bez użycia narzędzi
Dzięki konstrukcji niewymagającej użycia narzędzi, montaż stojaka będzie niezwykle prosty.
Współczynnik kontrastu 4000:1
Ciesz się głębszą czernią i jaśniejszą bielą nawet w najciemniejszych i najjaśniejszych scenach.
Prostota na wyciągnięcie ręki Aplikacja Display Kit
Ekskluzywne oprogramowanie MSI Display Kit to najwygodniejsze narzędzie, odpowiedni wyświetlacz, który umożliwia jednoczesne czytanie i cieszenie się obrazem i wybranym trybem kolorów podczas pracy lub na co dzień.
Cechy:
- Idealny rozmiar ekranu 23,8 cala do programowania, kodowania i projektowania stron internetowych
- Certyfikowany przez TÜV wyświetlacz z powłoką anty-migotanie i mniejszą ilością niebieskiego światła chroni wzrok i utrzymuje oczy w zdrowiu
- Częstotliwość odświeżania 100 Hz i czas reakcji 1 ms (MPRT) zapewniają lepsze wrażenia wizualne
- Sprawdź, czy Twoje oczy muszą się zdrzemnąć dzięki funkcji sprawdzającej Eye-Q
- Ergonomiczne oprogramowanie Display Kit zapewnia najwygodniejsze narzędzie, właściwy kolor i tryb wyświetlania podczas codziennej pracy
- Ciesz się żywą jasnością i ciemnością dzięki współczynnikowi kontrastu 4000:1
- Zachowaj elastyczność dla różnych urządzeń dzięki wielu źródłom wejściowym: portowi HDMI i portowi D-Sub(VGA)
- Montaż i demontaż urządzenia bez użycia narzędzi
- Standardowa konstrukcja montażowa VESA
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PRO MP245V |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 414.1 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość | 198.3 mm |
| Waga | 2.68 kg |