Producenci
MSI Mysz bezprzewodowa GM41 Clutch Lightweight
Opis
- Starannie zaprojektowana konstrukcja tak lekka, jak to tylko możliwe
- Pewne trzymanie w dłoni dzięki antypoślizgowym wzorom diamentowym
- Przełączniki OMRON wytrzymują 60 milionów kliknięć
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 20000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130.1 x 67 x 38.3 mm |
| Waga | 74 g |